O nas

 


 

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Wyspa Skarbów" został założony w 2019 r. Placówka jest czynna cały rok kalendarzowy od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 18.00. Jest to nowoczesny budynek, w którym stworzyliśmy warunki zbliżone do domowych. Panuje u nas rodzinna atmosfera, pełna miłości i ciepła, z wykwalifikowaną i dbającą o bezpieczeństwo dzieci kadrą pedagogiczną. Dzieci przebywające u nas spędzają czas w kameralnych grupach (grupy max. 20 osobowe)

Naszym celem jest wsparcie malucha w wszechstronnym poznawaniu, odkrywaniu
i doświadczaniu świata. 

Nasz obiekt został zaprojektowany według wszelkich obowiązujących norm i wymogów. Znajdują się w nim przestronne sale, wyposażone w meble i zabawki zgodne z normami i atestami oraz komfortowe łazienki. Ponadto posiadamy salę integracji sensorycznej, gimnastyki korekcyjnej oraz gabinet logopedyczny.

Budynek otacza piękny, duży ogród z dużym, zadaszonym placem zabaw, z którego dzieci mogą korzystać przez cały rok. Teren jest ogrodzony a obiekt wyposażony w domofon.

Jedzenie dla dzieci jest przygotowywane na miejscu, we własnej kuchni. Posiłki opracowywane są zgodnie z przyjętymi normami i dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. 

 

 

 

Kontakt

 

Żłobek i Przedszkole
WYSPA SKARBÓW

32-800 Brzesko, os. Wł. Jagiełły 10-11
E-mail: biuro@wyspa-skarbow-brzesko.pl
           wyspaskarbow.brzesko@gmail.com
Telefon: 538 313 020